Lubię wolność, zaczynałem w podstawówce już jako miłośnik pieszych podróży po okolicy, wędkowania, ogni bengalskich i wina domowej roboty (nie piłem młodszego jak roczne), chemii i elektroniki. W szkole średniej jak wszyscy moi koledzy lubiłem dziewczyny, ruch oporu, sport i rozmowy długie, nocne ….

Na studiach zetknąłem się z ogromem niepotrzebnej wiedzy, odrobiną tej potrzebnej, filozofią i duchowością. Po studiach trochę się poobijałem po kilku firmach, ale w końcu gdy kolejny raz mnie zwolniono z przyczyn ekonomicznych zdałem sobie sprawę, że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce jak mawiał pewien polityk.

Zacząłem pracować w … sprzedaży jako doradca. Kilka lat później dodałem branżę telekomunikacja.  Tak zostało.

Od ponad 15 lat jestem zaangażowany w dostarczanie, sprzedaż, kreowanie usług tele- i  informatycznych.

Lubię filozofię, ale żyję duchowością benedyktyńską (tak: „ora et labora”, chociaż wolę „aby we wszystkim był uwielbiony” – tekst z reguły św.Benedykta), nadto interesuje mnie zdrowy styl życia i bycia.

Jestem pasjonatem tego co robię.  Od ponad 20 lat zajmuję się sprzedażą chociaż nazwałbym to doradztwem, pomocą, wsparciem.

Tyle mogę o mnie powiedzieć w skrócie, reszta wyniknie z pozostałych teksów, swoje życiowe doświadczenia będę wplatał w treść wpisów.

Żonaty, dzieciaty 🙂

 

Dodaj komentarz